Integracja iPresso z FullContact, aplikacją do gromadzenia danych o osobach i firmach

FullContact to aplikacja, która daje możliwość pobierania informacji o osobach i firmach z najpopularniejszych serwisów internetowych. Dane te można następnie przesłać do iPresso, by wykorzystać je w wielokanałowych, spersonalizowanych kampaniach marketingowych.

Na podstawie adresu e-mail danego kontaktu, FullContact zbiera informacje o nim z mediów społecznościowych, dane o firmie, w której pracuje i zajmowanym stanowisku, a także jego ostatnie tweety.

Aplikacja ta zapewnia też możliwość tworzenia tagów, notatek i innych niestandardowych pól z informacjami o kontaktach, dzięki czemu wszystkie kluczowe dane są łatwo dostępne dla użytkownika systemu.

Integracja z FullContact, umożliwia przesłanie odpowiednich informacji o kontaktach do iPresso. Dodatkowo system Marketing Automation pozwala na mapowanie dynamicznych atrybutów kontaktów i przypisywanie danych do danego kontaktu.

Pozyskane przez FullContact informacje o kontaktach można następnie wykorzystać w celu precyzyjnego dotarcia do danej osoby w najbardziej odpowiednim momencie dzięki zaawansowanych kampaniom Marketing Automation w iPresso.

 

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>