Integracja iPresso z Pipedrive, wiodącym narzędziem do zarządzania sprzedażą

Pipedrive to prosty w użyciu system do zarządzania relacjami z klientami (CRM) i lejkiem sprzedaży. Dzięki integracji, informacje o poszczególnych kontaktach obecnych w bazie Pipedrive, będą automatycznie przesyłane do iPresso.


Zarządzanie lejkiem sprzedaży w Pipedrive pozwala na zrozumienie, na jakim etapie znajduje się każda z szans sprzedaży oraz czy jest ich wystarczająca ilość, by firma zrealizowała swoje cele i zobowiązania. W lejku takim prezentowane są kluczowe cele i etapy poszczególnych relacji z klientami, dzięki którym zespół sprzedażowy ma wgląd dynamikę poszczególnych procesów i priorytety sprzedaży.

Po przeprowadzeniu integracji, iPresso będzie aktualizować informacje o poszczególnych kontaktach obecnych w Pipedrive oraz przypisywać im odpowiednie aktywności związane ze zmianami ich statusów w Pipedrive.

Jeżeli np. kontakt przejdzie do kolejnego etapu lejka sprzedażowego (np. po tym gdy uda się z nim umówić spotkanie dotyczące prezentacji produktu), w iPresso zostanie to odnotowane w formie odpowiedniej aktywności.

Na podstawie informacji o aktywnościach kontaktów oraz ich danych demograficznych, w iPresso można przeprowadzić spersonalizowane kampanie marketingowe, które zwiększą szansę na ostateczną finalizację transakcji.

COMMENTS

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>