Nowe możliwości akcji na segmentach w iPresso

Przypisanie liczebności do zmiennej to nowy rodzaj akcji, jaką można przeprowadzić na dowolnym segmencie kontaktów stworzonym w iPresso.

Rozwiązanie to pozwoli na wykorzystanie informacji o liczebności danego segmentu w komunikacji z klientami.

Dzięki zastosowaniu takiego atrybutu możliwe będzie automatyczne stworzenie wiadomości w rodzaju: Bilet na ten lot zarezerwowało już X osób czy W promocji wzięło już udział X osób. Pamiętaj, że masz czas tylko do końca miesiąca!

Element taki może zostać wstawiony do treści e-maila wysyłanego w ramach odpowiednio opracowanego scenariusza marketingowego.

Każde odświeżenie się segmentu spowoduje aktualizację tej wartości w wiadomości e-mail, dzięki czemu osoby, które w danym momencie otrzymają taki komunikat dostaną najbardziej aktualną informację o liczbie kupionych produktów, uczestników promocji/konkursu, wykorzystanych kuponów, osób zapisanych na szkolenie czy dokonanych rezerwacji.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>