Integracja iPresso z ProsperWorks

iPresso jest teraz zintegrowane z ProsperWorks, systemem do zarządzania relacjami z klientami (CRM) powiązanym z rozwiązaniami Google’a.

ProsperWorks to CRM, którego twórcy stawiają na prostotę obsługi i efektywne zarządzanie bazą klientów. System ten jest zintegrowany z pakietem rozwiązań Google’a, tzw. G Suite, do których należą m.in. poczta Gmail, Hangouts, Dysk i Kalendarz.

Integracja iPresso z ProsperWorks da marketerom możliwość przesyłanie do systemu Marketing Automation danych zapisanych w CRM’ie. Dzięki specjalnemu formularzowi możliwe jest powiązanie przesyłanych z ProsperWorks kontaktów, leadów i firm ze zdefiniowanymi w iPresso typami, zgodami i atrybutami. Dzięki temu zgromadzone w systemie CRM dane klientów będzie można efektywnie wykorzystać w prowadzeniu zautomatyzowanych kampanii.

Połączenie możliwości prowadzenia kompleksowych działań marketingowych w systemie iPresso z funkcjonalnościami ProsperWorks pozwoli marketerom na jeszcze skuteczniejsze zarządzanie sprzedażą i obsługą klienta.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>