Scenariusze MA w iPresso – jeszcze prostsze i bardziej czytelne!

Zarządzanie scenariuszami Marketing Automation w iPresso staje się jeszcze prostsze, a ich wygląd jeszcze bardziej przejrzysty.

Do każdego ze scenariuszy MA można będzie teraz dodać opis, który wyświetlał się będzie pod jego nazwą. Dzięki temu osoba przeglądająca scenariusze w systemie szybciej zorientuje się w celu i zasadach działania danej ścieżki komunikacji, bez potrzeby otwierania danego elementu.

Lista_algorytmow_ikony

Statusy i typy scenariuszy będą teraz prezentowane w formie czytelnych ikonek. Na liście znajdzie się również informacja o liczbie kontaktów, które weszły do danej ścieżki komunikacji.

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość przypięcia w każdym miejscu kreacji scenariusza notatki z wszelkiego rodzaju uwagami czy wyjaśnieniami dotyczącymi jego działania.

algorytm_obszary_notatki

W schemacie komunikacji można też będzie wizualnie wyodrębnić dowolne obszary, obejmujące poszczególne etapy jego działania.

Opcja ta sprawdzi się przede wszystkim w rozbudowanych scenariuszach, których działanie można będzie podzielić na mniejsze elementy, co zwiększy ich przejrzystość i czytelność.

 

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>