blog iPresso Marketing Automation

Rozszerzona integracja iPresso z LiveChat’em

LiveChat jest platformą umożliwiającą przedstawicielom firm komunikować się w czasie rzeczywistym z użytkownikami odwiedzającymi ich strony internetowe.Dzięki integracji iPresso z LiveChat’em przeprowadzone rozmowy i dane użytkowników automatycznie trafiają do systemu Marketing Automation.

ipresso livechatKomunikacja taka może być rozpoczęta zarówno przez użytkownika strony, jak również przez przedstawiciela firmy. Dodatkowo LiveChat zapewnia monitoring ruchu na stronie internetowej w czasie rzeczywistym oraz raporty dotyczące odbytych konwersacji. Dzięki integracji iPresso z LiveChat’em przeprowadzone rozmowy i dane o użytkownikach przesyłane są automatycznie do systemu MA.

Obecnie integracja ta została rozszerzona o możliwość zapisywania w systemie informacji o ticketach – formularzach wypełnianych przez internautów, gdy LiveChat jest w trybie offline. Osoba wypełniająca ticket zostanie automatycznie wprowadzona do systemu iPresso – podobnie jak osoba z którą prowadzona jest rozmowa. Nowością będzie również możliwość automatycznego przypisywania wybranej zgody marketingowej osobom trafiającym do iPresso z LiveChata.

 

Michał Pasternak

Content Editor iPresso, autor tysięcy artykułów i tekstów poświęconych technologicznej magii marketingu.

Dodaj komentarz