blog iPresso Marketing Automation

Ecommerce Universe 2016 już 3 marca w Warszawie!

Ecommerce Universe 2016 to pierwsza edycja wydarzenia poświęconego szerokiemu spektrum technologii i usług przeznaczonych dla e-commerce.

Zmiany, które obserwujemy już od jakiegoś czasu, pojawienie się narzędzi marketing automation, personalizacji, systemów rekomendacyjnych, płatniczych, systemów obsługi sprzedaży wielokanałowej i obsługi logistyki czy nowych modeli biznesowych, wymagają od rynkowych graczy coraz szybszego dostosowywania się do nowych trendów. Dzięki specjalistycznej wiedzy rynkowej i wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych łatwiejsze staje się zdobycie przewagi konkurencyjnej. „Zaadoptuj się albo zgiń” nigdy nie było bardziej aktualne!

Ecommerce Universe to wydarzenie mające na celu maksymalnie pełne zaprezentowanie ekosystemu wsparcia technologicznego dla e-commerce, gdzie miejsce na prezentację usług i narzędzi będą mieli najważniejsi gracze na polskim rynku, dostawcy technologii marketingowych, zaawansowanych silników rekomendacyjnych, systemów marketing automation oraz email marketingu, systemów płatności, narzędzi analitycznych czy usług logistycznych.

iPresso jest srebrny partnerem Ecommerce Universe.

Dowiedz się więcej.

 

Michał Pasternak

Content Editor iPresso, autor tysięcy artykułów i tekstów poświęconych technologicznej magii marketingu.

Dodaj komentarz