iPresso zaprasza dealerów samochodowych na śniadanie

Czym jest system Marketing Automation dla dealerów samochodowych i dlaczego rozwiązanie to cieszy się wśród nich tak wielką popularnością? Jakie korzyści czerpie z niego branża motoryzacyjna? W jaki sposób automatyzacja pozwala na zdobywanie klientów i skuteczną komunikację z nimi?

dealer2

Marketing Automation dla dealerów samochodowych

Marketing Automation umożliwia dealerowi pozyskanie klienta oraz jego inteligentną i kompleksową obsługę. Daje nowatorskie możliwości zarządzania bazami kontaktów salonów samochodowych. Dzięki lepszemu rozpoznaniu potrzeb potencjalnych klientów zapewnia bardziej spersonalizowaną i skuteczniejszą komunikację z nimi, co przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży.

To jednak tylko namiastka możliwości, jakie daje system Marketing Automation.

Jeżeli chcesz poznać pełną paletę funkcjonalności jaką daje Ci to rozwiązanie – zapraszamy na Śniadanie z iPresso.

 

Śniadanie z iPresso

Z systemu Marketing Automation poznasz każdy ruch swojego klienta i przewidzisz jego kolejne kroki.

Już 15 kwietnia przy śniadaniu zespół iPresso odpowie na wszystkie Wasze pytania i pokaże przykłady zastosowania tego rozwiązania.

Śniadanie z iPresso to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie automatyzacji marketingu. Na pierwsze spotkanie zapraszamy do katowickiego hotelu Angelo przedstawicieli firm związanych z branżą samochodową.

Uczestnikom zapewniamy dobrą kawę i solidną porcję wiedzy o nowoczesnym marketingu!

Miejsce: Hotel Angelo, ul. Sokolska 24, Katowice
Termin: 15 kwietnia 2014, godzina 9:00
Zapisz się na: https://ipresso.pl/sniadanie-z-ipresso/

Już wkrótce będziemy informować o kolejnych Śniadaniach z iPresso, które planujemy dla różnych branż w całej Polsce.

COMMENTS

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>